Кошик
74 відгуків
Бесплатная доставка Новой Почтой от 500 грн.Доставка и Оплата
Найкраща канцелярія з усього Світу!

MOLESKINE (Італія)

Щоденники Moleskine - Beebooks

Організатор не обмежується рамками календаря. В першу чергу, це незамінний інструмент для планування термінів, заходів та зустрічей, який ти береш з собою всюди.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Серед різноманіття органайзерів неодмінно знайдеться той, який підійде саме тобі! Органайзери самих різних розмірів, від extra small до extra large, в книжковій чи альбомній орієнтації, в твердій або м'якій обкладинці будуть з тобою цілий рік — на папері і навіть на цифрових пристроях. У всіх наших органайзерах кожному дню тижня присвячена окрема сторінка. Це ідеальний варіант для ділових людей, які регулярно складають плани на день, а також для всіх, хто хоче докладно записувати щоденні справи або вести щоденник. А ще такий формат сподобається тим, хто любить вільний простір на аркуші!

Тижневики ідеально підходять для постановки цілей. На кожному розвороті ліворуч розташовується розмітка по днях тижня, а праворуч — сторінка для записів. Ти можеш не просто вказувати терміни, складати список щотижневих занять, проектів, але і активно використовувати вільний простір — наприклад, робити помітки, записувати свої ідеї або приклеювати стікери. Альбомний і книжковий варіанти орієнтації, відкривають широкі можливості для довгострокового планування. Органайзери дозволяють швидко і легко орієнтуватися в записах і запам'ятовувати головне. Щомісячники допомагають бачити загальну картину подій на цілий місяць. З їх допомогою справжні любителі порядку зможуть скласти далекосяжні плани, використовуючи колірну маркіровку. Менш пунктуальні люди більше ніколи не пропустять терміни, платежі або зустрічі.