Кошик
73 відгуків
Бесплатная доставка Новой Почтой от 500 грн.Доставка и Оплата
Бибукс — Лучшая канцелярия со всего Мира!

СТРИЖНІ, ЧОРНИЛО, ПАСТИ, ПІР'Я

У цієї групи товарів, Ви можете придбати змінні стрижні, грифелі, а також чорнило для своїх пишучих інструментів, таких як: Parker, Lamy, Moleskine, Caran d'ache, Fisher Space Pen, Muji, Filofax, OHTO та багатьох інших світових виробників.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6

Всі ручки можна розділити на наступні основні категорії: Пір'яні   тепер вже вважаються класикою. Пише вузлом у них є перо, а слід на папері залишають рідкі чорнило або туш. Вони заправляються спеціальними картриджами-капсулами. До їх мінусів відноситься крихкість пишучого вузла, а також досить швидке виснаження чорнила.

Наступна категорія — Кулькові ручки. Найбільш прості в експлуатації і поширені у світі. Кульковий вузол надійний і дозволяє витрачати чорнильну пасту досить рівномірно й економно. Стрижень можна легко замінити на новий.

Наступну категорію займають Гелеві ручки. По конструкції вони дуже нагадують кулькові, однак заправляються вже чорнилом на основі гелю, а кулька їх пишучого вузла набагато більше виступає за межі корпусу. Завдяки всьому цьому, створюється дивна легкість і витонченість листи. З мінусів: швидкий витрата гелю.

А також, гідне місце займають Ручки-ролери, які є певним гібридом кульковою і пір'яний. Також існують капілярні ручки, які працюють за капілярному принципом і по своїй конструкції дуже нагадують фломастер. А оскільки їх робота не залежить від сили тяжіння, ними можна писати в будь-якому положенні нахилу.