Кошик
73 відгуків
Бесплатная доставка Новой Почтой от 500 грн.Доставка и Оплата
Бибукс — Лучшая канцелярия со всего Мира!

Новий заклад: Moleskine Café

Новий заклад: Moleskine Café
Moleskine Café це абсолютно новий формат простору Moleskine, який поєднує елементи кафе, художньої галереї, магазини та бібліотеки.

09.08.16

Moleskine Café це абсолютно новий формат простору Moleskine, який поєднує елементи кафе, художньої галереї, магазини та бібліотеки. Це сучасне переосмислення ідеї café littéraire, де можна зарядитися енергією для творчості, поміркувати і просто розслабитися.

Блог Beebooks — Moleskine CaféБлог Beebooks — Moleskine Café

У кафе круглий рік діє програма лекцій, ранкових занять і виставок, а в куточку з товарами, оформленому як бутік, можна спробувати колекції Moleskine на дотик.

 

Для щоденної порції натхнення

 

Перше простір було відкрито в Мілані на вулиці Corso Garibaldi 65, в самому серці дизайнерського кварталу Brera, а в майбутньому місця такого формату будуть з'являтися і в інших великих містах по всьому світу. Кава і їжа — в центрі уваги.

Блог Beebooks — Moleskine CaféБлог Beebooks — Moleskine Café

Завдяки співпраці з міланської компанією Sevengrams, що займається обсмаженням кавових зерен, відвідувачі можуть по достоїнству оцінити ретельно підібрані суміші еспресо і суміші надтонкого помелу для приготування фільтр-кави. У продажу з'явиться кави в зернах в спеціальній упаковці Moleskine, декорованою паперовою стрічкою з ілюстраціями від ряду художників, а також дивовижними історіями про місцях, народи і традиції обсмажування кави на звороті. Меню, в основному, включає корисні, незвичайні страви з усього світу: гурмани оцінять сендвічі, супи, салати, а також розкішний вибір сніданків та ланчів.

Блог Beebooks — Moleskine CaféБлог Beebooks — Moleskine Café

Оформлене в стилі a là Moleskine зі строгою естетикою і лаконічній гамою нейтральних кольорів, як і сторінки блокнотів Moleskine, новий заклад Moleskine Café заряджає енергією: це не тільки каву, духовна їжа і місце для спілкування, але і тихі куточки, які ідеально підходять для відпочинку від суєти, читання і творчості.

Слідкуйте за нами на Facebook

Інші статті