Кошик
230 відгуків
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Політика конфіденційності

Розсилки та інформаційні повідомлення

1. Розсилання та інформаційні повідомлення будуть відправлені на адреси електронної пошти клієнтів, які купували товар інтернет-магазині beebooks.com.ua і / або брали участь в акціях і / або інших маркетингових активностях (конкурси, розіграші призів / подарунків і т.д), які проводилися магазином Beebooks.

Підстава для отримання розсилки та / або інформаційного повідомлення є адреса електронної пошти, який клієнт за власною ініціативою повідомив у відповідній анкеті (заповненої ним для участі в акції та / або маркетингової активності) або при оформленні замовлення в інтернет-магазині beebooks.com.ua, або в разі самостійної підписки на отримання розсилки та інформаційних повідомлень на вищевказаному сайті.

2. Зазначені розсилки містять інформацію про майбутні акції з продажу товарів, розіграшах, знижки, спеціальні пропозиції та інші заходи для клієнтів, і здійснюються один раз в тиждень.

3. Покупець в будь-який момент може відписатися від отримання розсилки через відповідний функціонал в тілі листа розсилки (клікнувши на посилання «Відмінити» внизу листа). Також можна відписатися, зв'язавшись з нами по телефону або за адресою електронної пошти, які зазначені нижче.

4. Служба підтримки клієнтів:

+380444656367, з 10:00 до 19:00 (нд. - вихідний). Електронна пошта - info.beebooks@gmail.com

5. Адреса: 02094, г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 8.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner