Кошик
74 відгуків
Бесплатная доставка Новой Почтой от 500 грн.Доставка и Оплата
Найкраща канцелярія з усього Світу!
  • Beebooks
  • Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Розсилки та інформаційні повідомлення

1. Розсилання та інформаційні повідомлення будуть відправлені на адреси електронної пошти клієнтів, які купували товар інтернет-магазині beebooks.com.ua і / або брали участь в акціях і / або інших маркетингових активностях (конкурси, розіграші призів / подарунків і т.д), які проводилися магазином Beebooks.

Підстава для отримання розсилки та / або інформаційного повідомлення є адреса електронної пошти, який клієнт за власною ініціативою повідомив у відповідній анкеті (заповненої ним для участі в акції та / або маркетингової активності) або при оформленні замовлення в інтернет-магазині beebooks.com.ua, або в разі самостійної підписки на отримання розсилки та інформаційних повідомлень на вищевказаному сайті.

2. Зазначені розсилки містять інформацію про майбутні акції з продажу товарів, розіграшах, знижки, спеціальні пропозиції та інші заходи для клієнтів, і здійснюються один раз в тиждень.

3. Покупець в будь-який момент може відписатися від отримання розсилки через відповідний функціонал в тілі листа розсилки (клікнувши на посилання «Відмінити» внизу листа). Також можна відписатися, зв'язавшись з нами по телефону або за адресою електронної пошти, які зазначені нижче.

4. Служба підтримки клієнтів:

+380444656367, з 10:00 до 19:00 (нд. - вихідний). Електронна пошта - info.beebooks@gmail.com

5. Адреса: 02094, г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 8.