Кошик
231 відгук
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

PAPER-OH (Канада)

Блокноти Paper-Oh в Україні

Блокноти марки Paper-Oh розроблені таким чином, щоб у міру того, як вони будуть змінюватися з часом, вони наповнювалися особливим змістом. Подібно тому, як наше вміння і наші художні композиції продовжують удосконалюватися, справжній характер будь-якого блокнота марки Paper-Oh виявляється з роками, протягом яких він буде супроводжувати вас в якості особистого супутника на вашому життєвому шляху.

                  

Художники Paper-Oh поєднують технічні прийоми з польотом уяви, дотримуючись принципу мінімалізму, який говорить: менше - це завжди більше. Результатом цього стала нешаблонная і абсолютно функціональна колекція блокнотів, кожен з яких є незвичайним, самобутнім творінням, натхненним яким-небудь видом мистецтва. Кожен з блокнотів з'явився в результаті якогось відкриття, при якому експериментальний крок стає помітною застібкою, унікальною текстурою, добре продуманим методом, при якому листи розкриваються до максимально можливої межі, і навіть абсолютно новим міжнародним форматом паперового аркуша.

Палітурка і конструкції

Paper-Oh працюють з шарами паперу як для обкладинок, так і для форзаців. Щоб добитися більшої гнучкості блокнотів, вони прошиваються за спеціальною технологією Smyth при мінімальній кількості клею. Щоб домогтися розкриття листів до повного межі, використовується особливий метод, при якому вздовж корінця наносяться насічки. Суть Paper-Oh полягає в тому, щоб розсунути межі можливого при роботі з папером, не відходячи від традицій палітурного ремесла.

Текстура і дотик

Паперові обкладинки оформлені з використанням різних методів обробки поверхні насічки, рельєфного тиснення, перфорації, будучи полотном для творчості і зовні, і всередині. Від обкладинок Ondulo з пресованого гофрокартону до тривимірної сітки Quadro, обкладинки марки Paper-Oh дозволяють власникам книг створювати свої власні візерунки та орнаменти, маніпулюючи папером і картоном. Ваше пізнання не обмежується зоровим впливом блокнота, оскільки марка Paper-Oh також зачіпає ваше дотик.

Папір

Писальний папір виробляється у стовідсотковому обсязі з деревини, заготовленої згідно методів сталого лісокористування. Ми застосовуємо немелованную папір, тобто в природному стані. Неотбеленная папір має кремовий колір, ми пропускаємо її через додатковий прес, завдяки чому вона стає гладкою і ідеально підходить для записів, замальовок або ескізів. Всі наші блокноти пропонуються в линованном і нелинованном форматах. Серія Cahiers також пропонується разлинованной в тетрадную клітку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner