Кошик
231 відгук
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

LEUCHTTURM1917 (Німеччина)

Блокноти LEUCHTTURM1917 в Україні

Німецькі блокноти Leuchtturm1917 мають міцні обкладинки соковитих кольорів, високоякісний папір (в лінію, крапку, без лініювання), надійну гумку-фіксатор, вишукану закладку ляссе. Також в записнику є внутрішній кишеню і наклейки для персоналізації, перфоровані сторінки, які відриваються. Сторінки блокнота пронумеровані, є індексний таблиця-вміст. Завдяки міцному прошитому палітурці ці блокноти дуже добре розкриваються, ідеально рівно лежать на поверхні будь-якого письмового столу.

Історія знаменитого німецького бренду Leuchtturm1917 високоякісних канцелярських товарів налічує майже 100 років.

У 1917 році в Німеччині була заснована невелика фабрика з виробництва канцелярії. До 1948 року вона перетворилася у велику компанію під назвою Lighthouse Album Publishers та перенесла свої потужності в Гамбург. З 1960 років її діяльність почала набирати обертів на міжнародних ринках, компанія стала світовим лідером з виготовлення альбомів для поштових марок і монет.

В кінці 90-х керувати підприємством стали Аксель і Макс Штюркены — представники четвертого покоління цього традиційно сімейного бізнесу. Незабаром до команди приєднався Філіп Деблер, він очолив розробку і розвиток нових канцелярських продуктів. Разом з братами Штюркен вони вирішили вдихнути життя в бренд Leuchtturm1917. І їм це вдалося на славу.

Сьогодні Leuchtturm1917 є визнаним символом високої якості канцелярії в більш, ніж 50 країнах, у тому числі і в Україні.

«Досвід і послідовність — це важливі складові високої якості. А воно, в свою чергу, дає уявного образу міцну основу, на якому він може розвиватися. Тут немає дрібниць. Будь-які деталі важливі і мають велике значення», — позиціонують себе в компанії.

До сегодня многие товары бренда изготовляются по старинной технологии, как во времена основания компании. Все изделия Leuchtturm1917 объединяет вера в то, что успех начинается с качества и тщательным образом продуманных решений.

Сердце бренда — стильные блокноты Leuchtturm1917, которые стали квинтэссенцией философии бренда «Вся разница в деталях». Братья Штюркены и Филипп Деблер приложили максимум усилий, чтобы разработать блокноты, усовершенствованные всеми теми функциональными деталями, которых им самим не хватало в обычных записных книжках.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner