Кошик
80 відгуків
Бесплатная доставка Новой Почтой от 500 грн.Доставка и Оплата
Найкраща канцелярія з усього Світу!

MOLESKINE (Італія)

В сучасному цифровому світі папір набуває особливу цінність. Блокнот Moleskine не тільки ніколи не розрядиться, але і дозволить зберегти кожен момент твого життя, будь то список покупок, ескізи до творчого проекту або думка, яка відвідала тебе в самий несподіваний момент.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 34

Записники Moleskine – це найпопулярніші блокноти не тільки в нашому інтернет-магазині, але і у всьому Світі. Італійське якість, простота дизайну, комфортність листи – основні характеристики цих чудових блокнотів.

записники Moleskine з'явилися в 1997 році, коли італійське видавництво “Modo&Modo” зареєструвало цю торгову марку з ідеєю відродити виробництво знаменитих блокнотів. За невеликий час чорна записна книжка Молескін зуміла підкорити весь Світ. Зараз компанія оцінюється в сотні мільярдів доларів, акції якої котируються на італійській фондовій біржі. Асортимент продукції дуже великий і включає різноманітні блокноти, щоденники, зошити різноманітних кольорів і фактур. Також під брендом Moleskine випускаються ручки, олівці, сумки, чохли, всілякі аксесуари і доже лампи для читання книг.

В європейських музеях знаходяться записники Moleskine зі знаменитими ескізами Ван Гога, Матісса, начерками Пікассо, лаконічними записами Е. Хемінгуея і Сартра. Проте в кінці XX століття існування цих улюблених багатьма записних книжок було поставлено під загрозу: в 1986 році закрилося останнім сімейне підприємство по виробництву давніх блокнотів у Турі. І тільки 11 років через два італійця повернули легенду старого Молескін до життя.

Основними рисами сучасного блокнот Moleskine є тверда або м'яка обкладинка із закругленими куточками і фірмова фіксуюча гумка. Спочатку всі блокноти мали тільки чорний колір, але на сьогоднішній день – це десятки різноманітних кольорів і відтінків. У всіх блокнотах обов'язково є тканинна стрічка-закладка і кишенька для зберігання документів.

Молескин бывают разных форматов: от карманных до больших настольных. Страницы блокнотов могут быть в линию, клетку, точку, чистые или чёрные. Записная книжка Moleskine – это оригинальный подарок девушке, парню, сотруднику, учителю или другу который всегда будет полезен и подчёркивать индивидуальность своего владельца.