Кошик
231 відгук
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

PAPERBLANKS (Канада)

Paperblanks Україна

В даній категорії ви можете купити легендарні записні книги вищої якості Paperblanks. Обкладинки цих блокнотів просто унікальні – французький шовк, візерунки палітурного мистецтва епохи династії Сефавидів, лаковані скриньки Японії, індійська вишивка штату Гуджарат, тиснений марокканська шкіра і багато іншого. Paperblanks створює вироби, які здатні вселяти в людей творче натхнення, наділяє вірою у свої сили та святкує радісні й пам'ятні миті.

Hartley&Marks була заснована в 1973 році і починала свою діяльність з видання книг, присвячених дизайну, ремесел, альтернативної медицині та езотерики. У 1991 році компанія розробила власну технологію серійного виробництва записних книжок із застосуванням класичних прийомів палітурного справи. Так і з'явилися на світ перші блокноти Paperblanks. Їх прикрасили обкладинки скарби світової культури з головних бібліотек і музеїв Світу – від традиційного мистецтва Древньої Азії та естетики епохи Відродження до арт-деко в стилі прикрас від Tiffany.

Сьогодні компанія випускають понад 40 колекцій Paperblanks. Ідея кожної колекції навіяна шедеврами світового мистецтва, в оформленні цих прекрасних блокнотів відображені творіння великих людей.

 

Блоки цих блокнотів складаються з листів високоякісного паперу Верже з водяними знаками у вигляді паралельних ліній, (на верже друкувалося більшість книг XVIII — початку XIX століття, а зараз вона використовується в офіційній дипломатичному листуванні). Обкладинка блокнота виготовлена за унікальною технологією, що захищає від подряпин. Блокноти Paperblanks оснащені кишенькою на форзаці для зберігання корисних дрібниць і закладкою-стрічкою. Розмірний ряд блокнотів: від «Мікро» (70х90 мм), який поміститься в мініатюрну дамську сумочку, до «Гранд» (210х300 мм), який стане гідною прикрасою вашого робочого місця.

Завдяки палітурці ручної роботи блокнот Paperblanks легко розкривається на 180 градусів, а щільна обкладинка дозволяє робити записи, тримаючи блокнот на вазі.

Блокноти Paperblanks характеризують новаторське художнє оформлення та ретельну ручну роботу. Слово, відображена на книжковій сторінці, ніколи не втратить свого значення. Неважливо, записуєте ви в них свої думки, ідеї, оповідання, вірші або творення іншого роду – бездоганне поєднання уяви й мистецтва в блокнотах Paperblanks завжди буде викликати у вас ні з чим незрівнянне творче натхнення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner