Кошик
219 відгуків
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Обмежена серія Moleskine Beatles

Обмежена серія Moleskine Beatles

«Once upon a time or maybe twice, there was an unearthly paradise called Pepperland. 80,000 leagues beneath the sea lay it, or lie. I'm not too sure.» (Одного разу, а може бути двічі, далеко-далеко був неземної рай під назвою Пепперлэнд. Він лежав під водою на глибині 80 000 ліг, а може, й не лежав, хто знає?) C цих слів починається фантастичний анімаційний фільм-мюзикл «Жовтий підводний човен» (Yellow Submarine) в сюрреалістичному жанрі на основі однойменної пісні Beatles, прем'єра якого відбулася в 1968 році.

Сьогодні Moleskine віддає данину поваги новаторським анімаційним технологіям і графічним роботам поп-арт, що використовувалися при створенні Yellow Submarine, і являє обмежену серію блокнотів з обкладинками, виконаними в пізнаваному психоделічному стилі. З нагоди випуску серії голландський директор і художник Роджер Віланд, що займається вирізуванням з паперу, створив відеоролик, надихнувшись мультфільмом Yellow Submarine та ілюстраціями на обкладинках блокнотів серії Beatles. У ролику ми бачимо психоделічні 3D-анімовані зображення, які вискакують на екрані, а також чарівний підводний човен, яка, як з'ясовується пізніше, зроблена з блокнотів Moleskine.

Moleskine and the Beatles - Обмежена серія Beatles Moleskine and the Beatles - Обмежена серія Beatles

All you need is love
Просочений духом «покоління любові», мультфільм Yellow Submarine — це казка, в якій головні герої, що втілюють членів групи Beatles, відправляються в подорож в уявний музичний рай на дні моря під назвою Пепперлэнд, зустрічаючи на своєму шляху ексцентричних анімованих персонажів. Над створенням мультфільму трудилися понад 200 художників під керівництвом дизайнера Хайнца Едельмана та директора Джорджа Даннинга. У процесі створення використовувалися новітні для того часу анімаційні технології, включаючи 3D-ряд і ротоскопирование — кропіткий процес покадрової ручної обробки зображень.

All you need is love Пропитанный духом «поколения любви», мультфильм Yellow Submarine — это сказка, в которой главные герои, воплощающие членов группы Beatles, отправляются в путешествие в воображаемый музыкальный рай на дне моря под названием Пепперлэнд, встречая на своем пути эксцентричных анимированных персонажей. Над созданием мультфильма трудились более 200 художников под руководством дизайнера Хайнца Эдельмана и директора Джорджа Даннинга. В процессе создания использовались новейшие для того времени анимационные технологии, включая 3D-ряд и ротоскопирование — кропотливый процесс покадровой ручной обработки изображений. All you need is love Пропитанный духом «поколения любви», мультфильм Yellow Submarine — это сказка, в которой главные герои, воплощающие членов группы Beatles, отправляются в путешествие в воображаемый музыкальный рай на дне моря под названием Пепперлэнд, встречая на своем пути эксцентричных анимированных персонажей. Над созданием мультфильма трудились более 200 художников под руководством дизайнера Хайнца Эдельмана и директора Джорджа Даннинга. В процессе создания использовались новейшие для того времени анимационные технологии, включая 3D-ряд и ротоскопирование — кропотливый процесс покадровой ручной обработки изображений.

Випускаючи обмежену серію блокнотів по ліцензії належить Beatles компанії Apple Corps Ltd, Moleskine віддає честь групи, яка чинила і продовжує чинити неймовірне вплив не тільки в музичному світі, але і далеко за його межами. Сучасне покоління досі надихається музичною творчістю цієї групи і народженої з нього культурою.

Випускаючи обмежену серію блокнотів по ліцензії належить Beatles компанії Apple Corps Ltd, Moleskine віддає честь групи, яка чинила і продовжує чинити неймовірне вплив не тільки в музичному світі, але і далеко за його межами. Сучасне покоління досі надихається музичною творчістю цієї групи і народженої з нього культурою. Випускаючи обмежену серію блокнотів по ліцензії належить Beatles компанії Apple Corps Ltd, Moleskine віддає честь групи, яка чинила і продовжує чинити неймовірне вплив не тільки в музичному світі, але і далеко за його межами. Сучасне покоління досі надихається музичною творчістю цієї групи і народженої з нього культурою.

Скоро у продажу на наших сторінках!

Слідкуйте за нами на Facebook

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner