Кошик
231 відгук
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Обмежена серія Moleskine® The Avengers

Обмежена серія Moleskine® The Avengers

Супергерої завжди самотні. Саме тому для обмеженої серії The Avengers вибрані ілюстрації, навіяні розповідями самих знаменитих героїв на землі: Капітан Америка, Залізна людина, Тор, Халк і, нарешті, Людина-павук, зображений на обкладинці колекційного видання.

Moleskine Людина Павук  Блокнот Moleskine Халк   Блокнот Moleskine Залізна людина

Приведи оточуючих в трепет, крикнувши: «Месники, загальний збір!». Обмежена серія The Avengers, створена Moleskine спільно з Marvel, включає чотири нових блокнота з одним з чотирьох Месників на обкладинці і подарункову коробку обмеженої серії (доступна тільки в офіційних представників магазинів Moleskine).

Блокнот Moleskine Людина Павук  Блокнот Moleskine Торр  Блокнот Moleskine Капітан Америка

Обмежена серія блокнотів продається в спеціальній коробці з Людиною-павуком на кришці. На обкладинках блокнотів цієї обмеженої серії — мальовані зображення п'яти персонажів фільму The Avengers, виконані у незвичній манері.

Всі блокноти мають тематичну паперову стрічку з логотипом Avengers, ефектно оформлений задню обкладинку та ілюстровані форзаци. В задній кишені тебе чекає набір наклейок із зображенням Месників.

Єдине, що тобі потрібно зробити, — це вибрати супергероя, який буде тебе супроводжувати: http://bit.ly/moleskine-avengers

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner