Кошик
231 відгук
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Блокнот Moleskine® Two-Go

Блокнот Moleskine® Two-Go

Всі ідеї унікальні і часом для них потрібні різні блокноти. Згадай, скільки разів під рукою замість улюбленого альбому виявлялися разлинованные листи! А як часто тобі доводилося відриватися від своїх замальовок і насилу записувати раптові ідеї на чистих сторінках?

Новий блокнот Moleskine® Two-Go відкриває безмежні можливості для творчості. Він розділений на дві половини — нелинованную і полінійований. На одній так зручно писати, а на другий — малювати.

Блокнот Moleskine Two Go Блокнот Moleskine Two Go

Звичайно, вирішувати, як саме використовувати можливості цього блокнота з подвійним оформленням, вирішувати тільки тобі, але линованные листи чудово підходять для різних нотаток: створення списків і таблиць, формулювання тез. А ось чисті сторінки залишають простір для чогось спонтанного і творчого: асоціативних карт, мозкових штурмів і начерків.

Блокноти Two-Go виконані в сучасному ретро-стилі з покриті тканиною обкладинкою і представлені в чотирьох кольорах: східна блакитний, малиновий, блакитний і попелясто-сірий. Форзаци контрастних тонів відіб'ють дві сторони твоєї особистості, а пара кольорових закладок і дозволять легко орієнтуватися між приземленими та творчими ідеями.

Не будемо забувати, що ми не ідеальні. Іноді нам так хочеться порушити правила, перетворити чисті аркуші в разлинованные і навпаки!

Обери свій Moleskine® Two-Go: http://bit.ly/moleskine-two-go

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner