Кошик
224 відгуків
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Parker Duofold

Parker купить в Украине Beebooks

Сміливі колірні рішення серії ручок Parker Duofold (Паркер Дуофолд) залишалися популярними в Європі аж до 60-х. Duofold було відроджено знову через два десятиліття у 80-х як флагманську серію Паркер. 1988 року, з нагоди свого 100-річчя, компанія Parker випустила Duofold авторучки, ручки-ролери й олівці серії Centennial.

Parker Ukraine

Пізніше були випущені Duofold лінія International (Міжнародна) з моделями, схожими на класичний дизайн Duofold, хоча вже меншими розмірами і з сучасними системами подачі чорнила. Чорнильну ручку Паркера Дуофолда було випущено в далекому 1921 році. Це була велика ручка 14 см завдовжки, виготовлена з дорогої червоної гуми. У 1926 році PARKER презентує строкатий "невмирущий пластик" під торговою маркою Permanite (Перманіт), спеціально для ручок Parker Duofold випустив DuPont (Дюпон).

Parker Duofold

Матеріали, що застосовуються у виробництві ручок Parker Duofold, - або вишуканий пластик, що привертає увагу глибоким внутрішнім світлом перламутру (з акрилової смоли) у поєднанні з різними прожилками або кубиками, або оздоблення з 23-каратної позолоти, найчастіше прикраса ручок. У перових ручок Duofold довговічне екстра-поліроване перо із золота зі сріблястим платиновим оздобленням. Також - двоканальна система подачі чорнила із заправним механізмом поворотної дії "de luxe" для заправки з флакона. За бажанням заправлятися можна змінними чорнильними картриджами. А кулькові ручки Parker Duofold забезпечені сучасним поворотним механізмом і заправлені стандартним стрижнем для кулькової ручки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner