Кошик
227 відгуків
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Planners | Щоденники, Щотижневики, Органайзери

Щоденники Moleskine - Beebooks

Різні формати для різних потреб: від крихітних до величезних, у твердій та м'якій обкладинці – підберіть органайзер Moleskine на свій смак.

Серед різноманіття органайзерів неодмінно знайдеться той, який підійде саме тобі! Органайзери самих різних розмірів, від extra small до extra large, в книжковій чи альбомній орієнтації, у твердій або м'якій обкладинці будуть з тобою цілий рік — на папері й навіть на цифрових пристроях. У всіх наших органайзерах кожному дню тижня присвячена окрема сторінка. Це ідеальний варіант для ділових людей, які регулярно складають плани на день, а також для всіх, хто хоче докладно записувати щоденні справи або вести щоденник. А ще такий формат сподобається тим, хто любить вільний простір на аркуші!

Тижневики ідеально підходять для постановки цілей. На кожному розвороті ліворуч розташовується розмітка по днях тижня, а праворуч — сторінка для записів. Ти можеш не просто вказувати терміни, складати список щотижневих занять, проєктів, але й активно використовувати вільний простір — наприклад, робити помітки, записувати свої ідеї або приклеювати наліпку. Альбомний і книжковий варіанти орієнтації, відкривають широкі можливості для довгострокового планування.

Органайзери дозволяють швидко і легко орієнтуватися в записах і запам'ятовувати головне.

Щомісячники допомагають бачити загальну картину подій на цілий місяць. З їх допомогою справжні любителі порядку зможуть скласти далекосяжні плани, використовуючи колірне маркування. Менш пунктуальні люди більше ніколи не пропустять терміни, платежі або зустрічі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner