Кошик
231 відгук
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

FILOFAX (Великобританія)

Блокноты FILOFAX в Украине

FILOFAX - це не просто блокнот, це справжній арсенал інструментів для організації ділової та особистому житті. На даний момент FILOFAX широко відомий в більш ніж 40 країнах, в тому числі і в Україні. Цей персональний органайзер вже став прозивним і вважається незамінною деталлю іміджу ділових як бізнесменів, так і модних фэшиониста. Завдяки різноманітним бланків та аксесуарів, органайзер FILOFAX можна використовувати, як блокнот, записну книжку, візитницю, щоденник, органайзер, гаманець, особистий архів, калькулятор і навіть косметичку.

Трохи історії

Своїми коренями популярні нині органайзери та аксесуари FILOFAX сягають ще в часи Першої світової війни, коли англійці, які працюють у США, вперше зіткнулися з системою планування американців. Саме завдяки цьому досвіду в 1921 році у Лондоні була заснована компанія, яка виробляла індивідуальні системи планування і продавала їх поштою. Через 9 років фірма зареєструвала торгову марку FILOFAX, що розшифровується, як file of facts - "картотека, папка фактів".

Компанія розвивалася семимильними кроками, але під час Другої світової війни все могло загинути так само стрімко, як і зароджувалося - у 1940 році головні офіси бренду були повністю зруйновані, і всі записи про клієнтів і документи були втрачені. Але завдяки всього лише однієї співробітниці, тимчасового секретарю Грейс Скурр, яка була віддана своїй справі і мала звичку записувати всю інформацію в особистий органайзер FILOFAX, інформацію швидко відновили в іншому більш безпечному місці, де продовжилася робота. Саме завдяки своїй відданості компанії, Грейс із звичайного секретаря незабаром стала головою правління FILOFAX, яка незабаром почала розвиватися не тільки в бізнес-сфері, але і для особистих потреб громадян.

Спустя 30 лет, в 1976 году два клиента бренда решили помочь своей любимой компании и создали фирму Pocketfax для продвижения продукции FILOFAX. Спустя 4 года они настолько полюбили компанию, что решили ее приобрести и еще больше развить возможности. Так еще в 80-х годах обычный ежедневник со сменными листами и записной книжкой FILOFAX стал универсальным инструментом для организации времени и личной эффективности. Среди знаменитых клиентов марки числится и Железная Леди Маргарет Тэтчер, которая неоднократно акцентировала внимание на грамотном планировании всех аспектов жизни и ведении органайзера.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner