Кошик
227 відгуків
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Витратні матеріали і аксесуари FISHER SPACE PEN

Космічні ручки №1 у світі. Друкарські інструменти, розроблені Підлогою Фішером у 1960-х роках минулого століття для космічної програми NASA, зараз з великим успіхом використовуються і в космосі, і на землі. Ручки Fisher пишуть при температурі від -34 до 121 С, під водою, догори ногами, на вологій або замасляній папері, а напис, зроблений чорнилом Fisher, не вицвіте навіть за 100 років.

Космічні ручки повинні працювати при низькій температурі, в невагомості, писати на найбільш складних поверхнях - для цього в кожній ручки Fisher використовується спеціальний запаяний стрижень, який закачаний в інертний газ (азот) під тиском. За рахунок надлишкового тиску всередині стрижня і унікальним тиксотропным чорнилу ручка може писати і в космосі, і на землі в таких умовах, в яких звичайний пишучий інструмент буде просто марний. 

Ручки Fisher давно стали стандартом де-факто для складних умов експлуатації і використовуються поліцейськими загонами і патрулями, службами порятунку, пожежними загонами, льотчиками і моряками. Ручки Fisher в класифікації амуніції зазвичай відносять до тактичного спорядження. 

Всі ручки Fisher виробляються в США.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner