Кошик
227 відгуків
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Олівці LAMY

олівці, ручки, стержні Lamy

Lamy — німецький виробник легендарних письмового приладдя найвищої якості. Практично вся продукція Lamy проводиться на сімейної фабриці в містечку Хайдельберг. У цьому розділі Ви можете придбати оригінальні механічні олівці LAMY, а також змінні грифелі до них.

Перші друкарські інструменти з Lamy з'явилися в 1952 році. Слоган компанії - «Дизайн. Зроблено в Німеччині». Надійність, функціональність, мінімалізм, комфорт - основні характеристики ручок Lamy. Стиль бренду став впізнаваним більше 50 років тому завдяки дизайнеру Герду Мюллеру.

Кожна дизайн-серія Lamy представлена відразу в декількох варіантах: пір'яна, кулькова, роллерная ручка та олівець механічний. Художники і каліграфи купують їх так само часто, як вчені та співробітники фондових бірж.

Всі ручки Lamy перед надходженням у продаж тестуються на фабриці: робот-конвеєр малює ними складні криві. Тому на нових, тільки роздрукованих пір'яних ручках можна побачити сліди від синіх чорнил.

Більшість моделей Lamy перезаряджаються картриджами, чорнилом з флаконів або новими стрижнями різних кольорів. Компанія дає 24 місяці гарантії на можливі дефекти матеріалів і систем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner