Кошик
224 відгуків
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Moleskine+ | Smart, Evernote, Adobe, Dropbox

Moleskine Україна

Всі інструменти Moleskine+ доповнюють елементи інших серій Moleskine за формою і функцій. Тепер творчу ідею можна описати на сторінках блокнота або планшета Paper Tablet, перевести в онлайн-формат, а потім знову на папір.

Натхнення набуває різних форм. Moleskine прагне допомогти людям досягти оптимального рівня продуктивності, розкрити творчий потенціал та можливості для вільного самовираження. Інструменти Moleskine+ дозволяють працювати на папері та з цифровими пристроями, відповідають різним потребам, поєднують аналогові елементи з «розумними» технологіями, надихають на нові звершення, дозволяючи фіксувати та розвивати ідеї, а також ділитися результатами. Ми пропонуємо блокноти, що взаємодіють із цифровими додатками, паперові планшети в комплекті з «розумними» ручками та цифрові календарі, завдяки яким ти здійсниш всі намічені плани.

 

Наше життя часом дивує різноманітністю. Ми вигадуємо ідеї, втілюємо їх у життя, працюємо з паперовими носіями та цифровими пристроями, працюємо та веселимось. Зміна діяльності іноді відбувається за лічені секунди. Робота в різних форматах не залишає часу для нудьги та стимулює творчий потенціал. Ось чому колекції Moleskine+ завжди розвиваються та поповнюються новими інструментами, що дозволяють легко та інтуїтивно долати бар'єр між аналоговими та цифровими технологіями. Запиши свою ідею на папері, оброби, відредагуй та збережи у цифровому форматі. Зроби нариси або створи ілюстрації в улюбленому блокноті, а потім миттєво перенесіть їх на комп'ютер або будь-який інший пристрій.

Насолоджуйся зручністю паперового формату в цифровому середовищі. Тексти та малюнки – найінтуїтивніші види творчості. Ось чому створювані нами інструменти значно полегшують роботу, дозволяють отримати насолоду від процесу і перевести всі напрацювання в цифровий формат одним дотиком спеціальної ручки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner