Кошик
230 відгуків
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Moleskine Gifts | Подарункові набори

Moleskine Україна

Подарункові набори від Moleskine сподобаються будь-якій творчій людині. Кожен такий набір складений з любов'ю і турботою і включає блокнот і цікаві аксесуари.

Записники Moleskine – це найпопулярніші блокноти не тільки в нашому інтернет-магазині, але й у всьому Світі. Італійська якість, простота дизайну, комфортність листи – основні характеристики цих чудових блокнотів.

Записники Moleskine з'явилися в 1997 році, коли італійське видавництво “Modo&Modo” зареєструвало цю торгову марку з ідеєю відродити виробництво знаменитих блокнотів. За невеликий час чорна записна книжка Молескін зуміла підкорити весь Світ. Зараз компанія оцінюється в сотні мільярдів доларів, акції якої котируються на італійській фондовій біржі. Асортимент продукції дуже великий і включає різноманітні блокноти, щоденники, зошити різноманітних кольорів і фактур. Також під брендом Moleskine випускаються ручки, олівці, сумки, чохли, всілякі аксесуари й доже лампи для читання книг.

В європейських музеях знаходяться записники Moleskine зі знаменитими ескізами Ван Гога, Матісса, начерками Пікассо, лаконічними записами Е. Хемінгуея і Сартра. Проте в кінці XX століття існування цих улюблених багатьма записних книжок було поставлено під загрозу: в 1986 році закрилося останнім сімейне підприємство по виробництву давніх блокнотів у Турі. І тільки 11 років через два італійці повернули легенду старого Молескін до життя.

Основними рисами сучасного блокнота Moleskine є тверда або м'яка обкладинка із закругленими куточками й фірмова еластична застібка. Спочатку всі блокноти мали тільки чорний колір, але на сьогодні – це десятки різноманітних кольорів і відтінків. У всіх блокнотах обов'язково є тканинна стрічка-закладка і кишенька для зберігання документів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner