Кошик
224 відгуків
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Витратні матеріали і Аксесуари Moleskine

Ручки Moleskine кріпляться збоку блокнота і знаходяться завжди поруч, крім цього, завдяки стильному дизайну, вони ідеально підходять блокнотам Moleskine за формою і функцій. Ручки представлені в декількох кольорах: від класичного чорного до сталевого сірого, з малим (0,5 мм) або середньою (0,7 мм) діаметром наконечника, а гелеві чорнила спеціально призначені для паперу Moleskine різних кольорів.

Необов'язково бути письменником, щоб оцінити корисність ручки. Роблячи замітки і ведучи записи від руки, ти стимулюєш творчий процес і стежиш за ходом думок. Чудове доповнення до улюбленого блокноту або щоденнику.Канцелярське приладдя Moleskine чудово поєднуються з колекцією блокнотів. Ручка, яку легко закріпити на твердій обкладинці, незамінна в подорожі і дозволяє зафіксувати всі цікаві ідеї. В асортименті Moleskine представлені ручки-ролери і кулькові ручки.

Ручка-ролер ідеально підходить для створення художнього ефекту нечітких, розмитих ліній, тоді як кулькова ручка пише більш сухо і тонко. Яка ручка підійде саме тобі — автоматизована або з ковпачком, класична чи кольорова?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner