Кошик
230 відгуків
Безкоштовна доставка Новою Поштою від 1500 грнДоставка

Moleskine Pro | Професійні

Записники Moleskine в Україні

Завдяки простому, але структурованому графічному формату класичний блок аркушів Moleskine PRO Pad допомагає організувати ваші ідеї та думки. Накидайте нотатки на зустрічі та відстежуйте дії до виконання та наступні кроки.

Записники Moleskine – це найпопулярніші блокноти не тільки в нашому інтернет-магазині, але й у всьому Світі. Італійська якість, простота дизайну, комфортність листи – основні характеристики цих чудових блокнотів.

Записники Moleskine з'явилися в 1997 році, коли італійське видавництво “Modo&Modo” зареєструвало цю торгову марку з ідеєю відродити виробництво знаменитих блокнотів. За невеликий час чорна записна книжка Молескін зуміла підкорити весь Світ. Зараз компанія оцінюється в сотні мільярдів доларів, акції якої котируються на італійській фондовій біржі. Асортимент продукції дуже великий і включає різноманітні блокноти, щоденники, зошити різноманітних кольорів і фактур. Також під брендом Moleskine випускаються ручки, олівці, сумки, чохли, всілякі аксесуари й доже лампи для читання книг.

В європейських музеях знаходяться записники Moleskine зі знаменитими ескізами Ван Гога, Матісса, начерками Пікассо, лаконічними записами Е. Хемінгуея і Сартра. Проте в кінці XX століття існування цих улюблених багатьма записних книжок було поставлено під загрозу: в 1986 році закрилося останнім сімейне підприємство по виробництву давніх блокнотів у Турі. І тільки 11 років через два італійці повернули легенду старого Молескін до життя.

Основними рисами сучасного блокнота Moleskine є тверда або м'яка обкладинка із закругленими куточками й фірмова еластична застібка. Спочатку всі блокноти мали тільки чорний колір, але на сьогодні – це десятки різноманітних кольорів і відтінків. У всіх блокнотах обов'язково є тканинна стрічка-закладка і кишенька для зберігання документів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner